wtorek, 14 lutego 2017

Walentynki

Dzisiaj będzie tekst aktualki napisany przez naszą Marjatetu. Od siebie bardzo, ale to BARDZO jestem jej wdzięczna za pracę oraz za ogarnianie wszystkiego pod moją nieobecność! (Jeśli na chwilę obecną będą jakieś błędy w rozdziałach to bardzo przepraszam, ale nie zdążyłam zrobić QC, więc mogą się pojawić poprawione, ale to później ^^")
"Wśród latających amorków, wirujących serduszek, nęcących słodkości i zapachu miłości – mamy dla Was walentynkę: 9 rozdziałów pełnych pocałunków, namiętności i innych uczuć, jakie niesie ze sobą miłość (cóż, chłopcy nie próżnują ^_-). Przy tej uroczej okazji warto obdarować serduszkami i podziękować:
- Haruce – naszej kochanej szefowej, która dzielnie walczy na studiach z zajęciami, kolokwiami i brakiem netu w akademiku, a teraz atakuje egzaminy podczas swojej pierwszej sesji. Jednak znalazła czas, żeby zrobić ostatni rozdział Kamisama. Haruś, zasyp nas rozdziałami w drugim semestrze.

- Elii – która podejmuje każde edytorskie wyzwanie, a teraz pomaga „wykończyć” Katekyo, także już niebawem spodziewajcie się kolejnych rozdziałów.

- Nishine – za pomoc przy zakończeniu Koisuru, a już za miesiąc dzięki niej przeczytacie ostatnie rozdziały Futari.

- Hanajii – naszej dzielnej licealistce, która sporo czasu poświęca na naukę, ale stara się zawsze podrzucić choć rozdzialik. Jej także zależy, żeby Katekyo znalazło się w „Zakończonych”.

- Verdis – za szybką i sprawną korektę, na tę dziewczynę zawsze można liczyć.

- Hyomi – za jej korekty. A póki co, zbliża się do niej widmo matury, także trzymajcie kciuki

- Jurinchan – która kiedyś była naszym typesetterem, a dziś jest bardzo dobrym korektorem, np. ostatniego rozdziału Kamisama.

- Piechowi – naszemu bardzo zajętemu i zapracowanemu tłumaczowi, ale mimo wszystko rozdział Caste zrobił i to z rosyjskiego!

- Wirrus – naszej najbardziej kreatywnej tłumaczce, z nietuzinkowym poczuciem humoru, dlatego tak bardzo czekamy na Twoje tłumaczenia!

- Sofrosyne – naszej super tłumaczce, która w błyskawicznym tempie oddaje pięknie przełożone na język polski rozdziały.

- An-chan – naszej kolejnej super tłumaczce, która w ekspresowym tempie wykańcza tytuł za tytułem. An-chan, dzięki także za wszystkie QC, które zrobiłaś i wirtualne kopy motywacyjne!

- Cialdzie – naszej typesetterce, która przejęła pod swe skrzydełka Katekyo <3

- Marjatetu – czyli dziękuję też sobie, że tak bezboleśnie przekształciłam się z korektora i tłumacza na typesettera i edytora. Jednak wolałabym wrócić do poprzednich zajęć, dlatego korzystając z okazji zapraszam Was do naszej ekipy! Śmiało wysyłajcie testy i współpracujcie z nami przy Waszych ulubionych tytułach!

Niech miłość będzie z Wami,
Marjatetu

P.S.
Dziś kończymy Kamisama no iutoori oraz Koisuru Futari No Taion. W najbliższym czasie chcemy się skupić jedynie na kończeniu bieżących oraz planowanych (ale zakończonych w wersji angielskiej) projektów. Uragiri Wa Boku No Namae Wo Shitteru od rozdziału 17 będzie jonitem z młodą i ambitną grupą Chisana Ahiru, mamy nadzieję na fajną i udaną współpracę. Zawsze jesteśmy otwarci na propozycje jonitów, także zapraszamy do korespondencji: grupa.69yaoi@o2.pl"

Shizuku Hanabira Ringo no Kaori Tom 02 Rozdział 02  4Sh/Mf

Futari no Musuko ni Nerawarete Tom 01 Rozdział 04  4Sh/Mf

Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru Tom 3 Rozdział 16  4Sh/Mf

Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru Tom 3 Rozdział 16.5  4Sh/Mf

Caste Heaven Tom 2 Rozdział 11  4Sh/Mf

Boku no Ano ko Tom 01 Rozdział 05  4Sh/Mf


---Zakończone---
Kamisama no Iutoori Tom 01 Rozdział 06.5  4Sh/Mf

Koisuru Futari no Taion Tom 01 Rozdział 06  4Sh/Mf

Koisuru Futari no Taion Tom 01 Rozdział 06.5  4Sh/Mf
---Zakończone---

1 komentarz:

  1. Dziękuję wszystkim i życzę wiele miłości! :)

    OdpowiedzUsuń