wtorek, 20 lutego 2018

Tekst - Marjatetu


Dzisiaj rozstajemy się z Hima Nano de Hajimete Mimasu i mamy nadzieję, że projekt przypadł Wam do gustu ( ja go uwielbiam). Zapewne na dłuższa chwilę żegnamy się również z Hanataba Mitai ni Daite Kure, ponieważ rozdziały 4 i 5 nie zostały przetłumaczone na żaden znany nam język, projekt ląduje w „zawieszonych“.
Co do naszych najbliższych poczynań... hmm, szykuje się nowy joint, trwają prace nad większością tytułów bieżących i tych z planów, ale chcemy też ruszyć projekty, których dawno nie było. Obiecuję zrobić, co w mojej mocy, żebyście nie musieli za długo czekać na Shizuku Hanabira Ringo no Kaori :)
Cieszy nas fakt, że naprawdę lubicie Uragiri, ankieta trwa do końca lutego - głosujcie.
Na koniec wieeeelka prośba :) Przydałby się dodatkowy tłumacz, zapraszam do naszej ciekawej gromadki miłośników yaoiców :)
Hanataba Mitai ni Daite Kure Tom 1 Rozdział 3
---Zakończone---
Hima Nano de Hajimete Mimasu Tom 1 Rozdział 4
Hima Nano de Hajimete Mimasu Tom 1 Rozdział 5
Hima Nano de Hajimete Mimasu Tom 1 Rozdział 5.5
---Zakończone---

1 komentarz:

  1. Jak coś -jest kilka błędów w creditach. Po 1 wszystkie rozdziały himy zostały przetłumaczone przez naszą Marjatetu -Bardzo się przy tym postarała. Po drugie w Hanatabie ja jeszcze poczyniłem QC i lekkie poprawki w edycji. Nasza Haruka wbija raz w tygodniu, więc nie ma sensu poprawiać.

    OdpowiedzUsuń