środa, 14 lutego 2018

WALENTYNKI

Dzisiaj jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku!

Dzień, w którym zajadasz się czekoladą z ukochaną osobą lub bez jakichkolwiek oskarżeń opychasz się nią (najlepiej gdyby była z alkoholem), by następnie skończyć samotnie w rowie.
Lecz nie martwcie się moi mili, dzisiaj nie musisz zajadać słodyczy do łez!
Kolejne rozdziały naszych kochanych mang rozpłyną się w waszych oczach niczym najdelikatniejsza Milka ^^
A specjalnie dla was pracowaliśmy od rana do świtu, aby skończyć słodziutką niczym wisienka na torcie opowieść o romantycznym Romeo i kochanej Julii.  ( by Shigatsu)

Życzę wam, kochani, abyście razem ze swoim wymarzonym księciem, w tym dniu nie szczędzili sobie gorrącej czekolaady! W końcu walentynki to najsłodszy(najgorętszy) dzień w roku, nieprawdaż~? Hi, hi. ( by Noir)

Powiem szczerze, że nie wiem dlaczego dzień zakochanych świętuje się w zimie... może to przez to, że w ten mroźny dzionek przytulasy naprawdę rozgrzewają. Wszystkim zakochanym ( również w yaoicach) życzę niezapomnianych chwil, gorących całusów i serduszkowej aury. ( by Marjatetu)

A ja (patrz Haruka) życzę wszystkim duuuużo słodkiego i obyście z nami wytrzymywali jak najdłużej! A całej ekipie bardzo, ale to bardzo dziękuję za pracę! <3
Myślę, że nie ma co przedłużać, skoro wszystko zostało powiedziane, dlatego cieszmy się yaoicami w ten piękny dzionek :3
---Zakończona Nowość---
Aoi Haru Akai Ito Tom 1 Rozdział 1
Aoi Haru Akai Ito Tom 1 Rozdział 2
Aoi Haru Akai Ito Tom 1 Rozdział 3
Aoi Haru Akai Ito Tom 1 Rozdział 4
Aoi Haru Akai Ito Tom 1 Rozdział 5
---Zakończona Nowość---
Ai to Makoto Tom 1 Rozdział 3
Mede Shireru Yoru no Junjou Tom 3 Rozdział 12

0 komentarze:

Prześlij komentarz